ASUS ROG Strix G15 G513IH dostal jarnú cenovku a štýlovú ľadvinku.

Od 22.3.2022 do 8.4.2022 sme pripravili akciu na základný hráčsky notebook v ROG kvalitnom prevedení s hliníkovým krytom displeja, RGB 4- zónovou podsvietenou klávesnicou a podsvietením Aura.
Krásny, výrazne menší ako jeho predchodcovia, s úzkymi rámikmi, malou základňou a obrovským touchpadom. Rýchly 144Hz Full HD displej IPS je vhodný do každej akcie. Notebook s procesorom AMD Ryzen 7-4800H skombinovaný s GeForce GTX1650 4GB DDR6 a druhou integrovanou grafikou AMD Radeon

vie byť dostatočne výkonný pre menej náročné hry, ale keď treba vie byť aj tichý a úsporný. Viete k nemu pripojiť až dva externé monitory súčasne, umožňuje rovnako nabíjanie aj cez USB-C. K tomu nesmie chýbať kvalitné ozvučenie prostredníctvom dvojice reproduktorov a systémom Dolby Atmos. Notebook ROG Strix G15 G513IH je vynikajúco rozšíriteľný, pamäť RAM pojme až 32GB a druhý slot M.2 NVME druhý disk až 2TB.
Ak máte záujem o ROG štýl, nepotrebujete najvýkonnejšie komponenty, oceníte kvalitné spracovanie, hrávate aj počítačové hry, a nechcete minúť viac ako 800-900 eur, je tento model určený práve pre Vás. Cenovka štartuje v danej akcii od 799 eur a navyše vám pribalíme štýlovú cross body ľadvinkovú tašku s logom ROG Republic Of Gamers v hodnote 25 eur ako darček.

Autor článku:

Bol tento článok pre vás užitočný?

4,5 / 5 (26 hlasovalo)

Súvisiace články

Doprava zadarmo nad 100 eur

Unikátne konfigurácie na mieru

Prémiová záruka 24 mesiacov aj na IČO vrátane PickUp and Return

Založené v roku 2008

Pravidelné info o novinkách a akciách e-mailom

Asus-shop newsletter
Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.