ASUS VivoBook Pro 16 OLED K6602VU – ohúrte svet dokonalou silou

Koncom mája zavítal na náš trh technologicky najvyspelejší ASUS Vivobook Pro. Už sa stihol ohriať aj našom stole, a prvé dojmy sú skutočne skvelé. Skutočne prémiové materiály a spracovanie, hliníkový kryt displeja, prepracované telo notebooku. Na hranaté tvary, kvalitné spracovanie a vojenskú odolnosť sme zvyknutí, tu však prichádza nový 16-palcový 3.2K OLED panel 120Hz s max. jasom 600 nitov a 1 miliardou farieb. Prichádza filmová OLED kvalita, v novom formáte 16:10, obrazovka tak mierne narástla oproti 15,6 palcovej verzii.
O viac času pre vašu kreativitu a zvládnutie šibeničných termínov

sa postará záprah procesora Intel Core i9-13900H s grafikou RTX 4050/ 6GB. Dávajú špičkový výpočtový potenciál akejkoľvek 2D/ 3D práci. Veľká RAM 16GB DDR5 4800 s možnosťou úpravy na 24 alebo 40GB u nás, je pripravená na akékoľvek dáta. Rovnako tak fabrických 1TB m.2 SSD je možné doplniť aj trebárs o 2TB M.2 sekundárne riešenie.
ASUS Vivobook Pro 16 OLED smelo považujeme okrem extrémneho výkonu

aj za jeden z najsofistikovanejších a najlepšie vybaveným multimediálnych notebookov na trhu. Intel procesorové riešenie prináša podporu aj v podobe konektorov. Spoľahnúť sa dá na 1x USB-C s Thunderbolt 4 vrátane podpory displeja aj napájania a aj druhý USB-C má podporu displeja a napájania. Nechýba ja plné HDMI, preto pripojiť až tri externé monitory nie je žiadny problém. Kvalitné prémiové ozvučenie harman/ kardon ako aj moderná FHD kamera s ASUS 3DNR výrazne zlepšuje kvalitu obrazu a integrované mikrofónové pole s aktívnym potlačením hluku umožnia zažiť špičkové video konferencie a prenosy s obrazom vo vysokom rozlíšení a krištáľovo čistým zvukom. Moderné Wi-Fi 6E pripojenie sa postará o vysoké rýchlosti a stabilné spojenie. Nechýba ani LAN Gbit RJ-45 pre káblový internet.
O bezpečnosť je postarané po všetkých stránkach. ASUS Vivobook Pro 16 K6602Vu je vybavený snímačom odtlačkov prstov

priamo v tlačidle zapnutia a súkromie stráži vyššie spomenutá krytka na kamere. Pohodlná klávesnica s tvarovanými klávesmi obsahuje samostatný numerický blok, je viac stupňovo podsvietená bielym LED svetlom. ASUS Priniesol aj inováciu vyžiadanú dobou: antibakteriálnu povrchovú úpravu klávesnice, ktorá poskytne až 3 roky trvalej ochrany.

Profesionálny notebook musí mať dostatočne veľkú batériu. ASUS Vivobook Pro 16 OLED má 96whrs vo svojich štyroch článkoch, dokáže sa nabiť na 50% za 30 minút. Dvoj ventilátorové chladenie s tromi ventilačnými otvormi je pripravené odvádzať zvyškové teplo najúčinnejšie ako sa len dá.

A máte tak dostatok času na tvorbu, vaše úlohy budú spracované skôr.

Okrem notebooku na mieru, vám radi ponúkneme upgrade na Windows 11 Professional bez príplatku a hodnotné darčeky ako štýlovú taška Mustela alebo Gazelle, prípadne doživotnú licenciu MS Office 2021 Pro.

Autor článku:

Bol tento článok pre vás užitočný?

4,5 / 5 (26 hlasovalo)

Súvisiace články

Doprava zadarmo nad 100 eur

Unikátne konfigurácie na mieru

Prémiová záruka 24 mesiacov aj na IČO vrátane PickUp and Return

Založené v roku 2008

Pravidelné info o novinkách a akciách e-mailom

Asus-shop newsletter
Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.