ASUS Zenbook UX425EA teraz už za 499 eur! To vážne?

V pondelok sme precenili legendárnu radu ASUS Zenbook 14, historicky sa dostala na najnižšiu cenu, štartuje už na 499 eur. A nie je je to hocijaký Zenbook. Vynikajúco poslúži v kanceláriách, pre obchodných cestujúcich, študentov a podobne.
Konfigurácia s procesorom Intel Core i3 –11tej generácie, 8GB LPDDR4X RAM a rýchlym 256GB M.2 NVME PCIe 3.0 SSD diskom. Vo výbave sú všetky vymoženosti rady Zenbook, ako je dvojica portov USB-C s funkciou nabíjania a podpory monitorov s označením Thunderbolt 4, preémiové ozvučenie harman/ kardon, priestorový mikrofón HD IR kamera s podporou prihlasovania cez Windows Hello.
Veľkokapacitná 67Whrs batéria poskytne dostatok energie na celodennú prácu. Ak radi fungujete aj v noci, oceníte špičkovú pohodlnú a podsvietenú klávesnicu.

Čo však oceníte na tomto Zenbooku úplne najviac, je jeho parádny prémiový 400-nitový IPS displej s matným povrchom, ktorý vám za každých podmienok poskytne ostrý a jasný obraz, nech ste kdekoľvek.
V ponuke je verzia Windows 11 Home ako aj s Windowss 11 Professional, ktorú sme okorenili darčekmi licenciou ESET na 1 rok a plnou licenciou MS Office 2019 Pro bez ďalších poplatkov za prenájom ako pri Office 365.
Počet kusov je obmedzený. Toto je ponuka, ktorá sa nebude opakovať. Vážne.

Autor článku:

Bol tento článok pre vás užitočný?

4,5 / 5 (26 hlasovalo)

Súvisiace články

Doprava zadarmo nad 100 eur

Unikátne konfigurácie na mieru

Prémiová záruka 24 mesiacov aj na IČO vrátane PickUp and Return

Založené v roku 2008

Pravidelné info o novinkách a akciách e-mailom

Asus-shop newsletter
Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.