Vesmír v extrémnej zľave a darček navyše. Výkonný Zenbook 14X OLED Space Edition

Tak to je AKCIA ako hrom. Precenili sme jeden z najpopulárnejších Zenbookov na trhu so skutočne vysokým výkonom (Intel Core i7 12th triedy H), 16GB DDR5 na doske a ultra rýchlym Performance 4.0 1TB M.2 NVME SSD diskom.
Tento prekrásny Zenbook v titánovej farbe sa inšpiroval 25 ročným výročím vesmírnej odysey, môžeme ho dokonca definovať ako zberateľský kúsok. Originálna povrchová úprava s laserovým gravírovaním slnečnej sústavy, poteší nejedného fanúšika hviezdnej oblohy.

Má špičkový 90Hz 14-palcový OLED displej

s podsvietením 550 nitov, nekončeným kontrastom, Pantone validáciu na vernosť farieb. OLED displej zobrazí až miliardu farieb (DCI-P3: 100%) a pri rozlíšení 2.8K 2880x1800 bodov vo formáte 16:10 máte skutočne veľmi drobný raster a fantastický obraz. Navyše má Zenbook 14X OLED Space Edition UX5401ZAS aj dotykovú vrstvu, kompatibilnú s najnovším 4096 prítlakov podporujúcim ASUS Pen 2.0 (SA203HA).
Je doslova úžasný. Má totiž aj druhý displej OLED umiestnený v samotnom kryte displeja, kde zobrazuje animované fázy mesiaca ako vesmírnu tematiku. Viete si však nastaviť notifikácie a rôzne upozornenia operačného systému mailov, správ a podobne, ktoré vás budú informovať.

Ak hľadáte výkonný a prenosný Zenbook, máte zmysel pre originalitu, nový ASUS Zenbook 14X OLED Space Edition môžete teraz získať v zľave viac ako 200 eur. Súčasťou balenia je imidžové originálne puzdro potiahnuté hliníkovou fóliou. Vyzerá úplne fantasticky, vo vnútri vyplnené jemným plyšom poskytne vynikajúcu ochranu pre notebooku.
Ponúkame aj verziu s Win11 Professional za príplatok 20 eur. K notebooku ASUS UX5401ZAS automaticky získate ESET licenciu na 1 rok a licenciu MS Office 2021 Profesisonal bez ďalších poplatkov v budúcnosti.
To je ponuka ako hrom.

Autor článku:

Bol tento článok pre vás užitočný?

4,5 / 5 (26 hlasovalo)

Súvisiace články

Doprava zadarmo nad 100 eur

Unikátne konfigurácie na mieru

Prémiová záruka 24 mesiacov aj na IČO vrátane PickUp and Return

Založené v roku 2008

Pravidelné info o novinkách a akciách e-mailom

Asus-shop newsletter
Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania.