Jak nás to
napadlo?

Jednou jsme při grilování hodili na gril i šunku nejvyšší jakosti. S domněnkou, že 95% masa se postará o výborný chuťový zážitek, jsme se těšili na výborné jídlo. Grilovaný steak ale z klasické šunky prostě udělat nejde.

Výsledek byl suchý, ne nepodobný polystyrenu. Tak jsme si řekli, že tudy cesta nevede a začali jsme vyvíjet HAMsteak, pořádně vykutálené maso. Po mnoha a mnoha experimentech s délkami uzení, sušení, vaření a tisíc a jedním druhem koření jsme došli k té dnešní podobě. HAMsteak po ogrilování i smažení zůstává šťavnatý, plný chutí a s dokonalým vjemem při skusu, že jsme ho museli dostat i k Vám. Užijte si pořádný steak, plný šťávy a živin, který obsahuje 90 % masa. Prostě a jednoduše pořádně vykutálené maso, které se hodí na gril i na pánev!

Do každého kousku pečlivě vybíráme ty nejlepší kusy vepřové kýty a přidáme unikátní směs koření, kterou jsme tak usilovně vyvíjeli. Vážíme si Vás i Vašeho času, proto má HAMsteak nízký obsah soli, je zdrojem kvalitních bílkovin a tenhle skvělý zážitek si doma připravíte za pouhé 4 minuty. Ty těžké přípravy jsme totiž udělali za Vás!

Jak nás to napadlo?

Vlastnosti
HAMsteaku

HAMsteak jsme dlouho vyvíjeli a dali jsme do něj tradiční řemeslo i netradiční postupy. Díky tomu si dnes můžete vychutnat opravdu šťavnatý steak - pořádně vykutálené maso, které vyniká spoustou unikátních vlastností.

Vlastnosti HAMsteaku
Jednoduchá příprava

Jednoduchá příprava

Hodí se na gril i na pánev. Ať zvolíte kterýkoliv způsob přípravy, nezabere víc, než 4 minuty.

Kvalitní složení

Kvalitní složení

Obsahuje 90% masa, pečlivě vybraného z vepřové kýty.

Unikátní řez

Unikátní řez

Žebrování je nejen estetické, v případě přípravy na pánvi zachová "grilovaný" vzhled, ale také zabraňuje kroucení při tepelné úpravě.

Nízký obsah soli a vysoký obsah bílkovin

Nízký obsah soli a vysoký obsah bílkovin

Používáme méně než 2 % soli. Vzhledem k přípravě z libového masa je v HAMsteaku vysoký obsah bílkovin.

Balení

Balení

Praktické balení po dvou kusech.

Skvělá chuť!

Skvělá chuť!

Opravdu dlouho jsme ladili směs koření, než jsme dosáhli naprosto výjimečně chuti!

Jak nás to napadlo?

Vyrábí ho
pro Vás

Společnost Krahulík, která je tradičním výrobcem uzenin už od roku 1929, přináší na trh unikátní HAMsteak.

Tento výrobek pro Vás vyrábíme v našem provozu ve Studené. Hlavními ingrediencemi jsou krásné prostředí Jižních Čech i velká láska a respekt k řeznickému řemeslu.

Recepty
HAMsteak
HAMsteak
HAMsteak logo

Krahulík

Výrobce uzenin

Pro výrobu produktů nejvyšší kvality máme ideální předpoklady: čisté životní prostředí Českomoravské vrchoviny, jedinečné klimatické podmínky pro výrobu trvanlivých salámů s využitím přírodních sušáren i moderních technologií.

Masna Studená

Výroba hamsteaků

„Značka Masna Studená má do dnešních dob mezi milovníky uzenin velmi dobrý zvuk a nad jejími produkty zaplesá srdce nejednoho labužníka.“ Založil ji Jan Satrapa a funguje už od roku 1906, od roku 2012 je součástí akciové společnosti Krahulík.